Etkinlikler

Pafin Gezici Kütüphanesi Bizleri Ziyaret Etti

Hersene bizleri kırmadan okulumuza gelip kapılarını açan Pafin Gezici Kütüphanesi bu hafta okulumuza geldi. Çocuk kitaplarından zengin bir koleksiyonu olan kütüphaneden öğrencilerimizde yaşlarına uygun kitaplar seçerek satın aldılar.

Yıl Sonu Gösterimiz Harikaydı

Bahçemizde kurduğumuz sahnemizde çocuklarımızın hazırladığı gösterileri gururla seyrettik. Anne babalar heyecan içerisinde sahneden gözlerini ayıramazlarken, miniklerde sahnede dans edip iyi vakit geçirmenin tadını çıkardılar.

Uçurtma Festivalimizde Çocuk Bayramımızı Kutladık

23 Nisan Çocuk Bayramımızı artık genelekselleşen La Fonatine Uçurtma Festivali ile kutladık. Eski mezunlarımızında geniş katılımı ile birlikte uçurtmalarımızı uçurmak için çok uğraştık. Herkesin büyük keyif aldığı festivalimiz her zaman ki gibi çok eğlenceli geçti.

Bir Kitap Sana da Yeter Bana da

“Bir kitap sana da yeter bana da” adı altında gerçekleştirdiğimiz sosyal yardım projemiz için toplanan kitaplarımızı kolilere koyup gönderdik. Çocuklarımız için güzel bir örnek teşkil eden bu projeye gösterdikleri ilgi için velilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Emirgan Parkı Gezimiz

Baharın müjdecisi laleler açar açmaz Emirgan Parkını ziyaret etmemek olmaz. Her zamanki gibi rengarenk çiçekler ile bezeli parkı gezdik ve çiçekleri inceledik.

Kütüphane Ziyareti

Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesine yaptığımız gezimizde kütüphaneyi tanıdık. Seçtiğimiz bir çocuk kitabını okuduk ve üzerinde tartiştik.

Deprem Oyunu Oynadık

Her yıl bikaç kez yaptığımız “Depren Tatbikatımızı” yine başarı ile tamamladık. Depren Oyunu adı altında gerçekleştirdiğimiz tatbikatta “hayat Üçgeni” oluşturulabilecek alanlarda depremin bitmesini bekledik ve sonrasında okulu hız ve güvenli biçimde terk ettik..

Seramik Etkinliğimizde Komşularımız ile Tanıştık

Seramik öğretmenimiz İdil Oralağlu’nun yaptığı seramik atölyesini bu sefer Parkone tesislerinde gerçekleştirdik. Hem yeni komşularımız hem de kendi öğrencilerimiz anne babaları ile harika çalışmalar yaptılar.

Web Design: www.attara.com