Yabancı Dil

Yabancı Dil
Çocuklarımızı birer “Dünya İnsanı” olarak yetiştirmenin birinci şartının onlara en az bir yabancı dil vermek olduğunun hepimiz farkındayız. La Fontaine Masal Evi’in de de bu amaç doğrultusunda miniklerimizi “İngilizce” ile tanıştırıyoruz. 2-4 yaş arası çocuklarımız her gün bir ders saati boyunca ana dili ingilizce olan ve konusunda bu yaş grubu için eğitim almış tecrübeli öğretmenler ile ingilizce dersi yapıyorlar.

Öğrencilerimiz dünyada farklı kültürlerin olduğunu , farklı dillerin konuşulduğunu öğreniyorlar. Kendilerini İngilizce ifade edebildiklerini görerek bu konuda öz güvenlerini geliştiriyorlar. Yaşlarına uygun seçilen ders kitapları ile birlikte sınıf içerisinde renkli çalışmalar yapıyor, oyunlar oynuyor ve şarkılar söylüyorlar.Bu dönemde İngilizce konusunda kendini rahat hisseden ve basit direktifleri anlamaya başlayan çocuklarımız 5 yaş grubuna geçtiklerinde ise tam gün ingilizce destekli eğitime devam ediyorlar.
Bu program ile birlikte La Fontaine minikleri basit cümleler ile ingilizce iletişim kurabiliyor, ingilizce hikayeleri takip edebiliyor ve ingilizce okuma – yazma çalışmalarına hazırlık yapıyorlar. Okulumuzu ziyaret ettiğinizde İngilizce Programımız ile ilgili daha detaylı bilgiyi sizler ile paylaşabiliriz.
Web Design: www.attara.com